20.05
2020

Що буде у парку Шевченко

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Минулого року ФК «Олександрія» взяв у оренду  парк ім. Шевченко з метою його реконструкціі, а цього року роботи вже розпочалися. Що ж буде нового в старому парку, ми попросили розповісти президента клубу Сергія Кузьменка.

-Нами заплановано декілька етапів реконструкції, проте, враховуючи проблеми в економіці від пандемії, в цьому році вирішили виконати поки що перший етап. Роботи вже розпочалися з очищення прибережної пляжної зони, незабаром сюди буде завезений річковий пісок.

 Також у парку з`явиться нове освітлення, тротуарна плитка, клумби, лавочки та інші цікаві технічні речі!

Є питання, які треба вирішити спільно з місцевою владою. Наприклад, осокори, що ростуть вздовж центральної алеї, знаходяться у аварійному стані та вже не мають привабливого вигляду. Нами запропоновано їх демонтувати, а замість них висадити сучасні дерева, якщо, звісно, буде дозвіл Олександрійського міськвиконкому.

Відносно пліток, що ширяться мережею інтернет, наприклад, про асфальт, то в парку його не буде, це я гарантую!

Хочу запевнити, що будувати ми вміємо. Ми вже маємо досвід у цій справі і результати роботи можуть бачити всі бажаючі! Впевнений, що у нас все вийде і це буде гарно!

P.S. Також, як уже повідомляв «ОТ», поруч з КСК “Ніка” в парку Шевченка будується гостьовий комплекс з готелем, рестораном, діловим центром, СПА-зоною.

Г. Сергеєв

На фото: один з ескізів центральної алеї

коментарі 4

 • вячеслав пишет:

  парк де стояв раніше танк , біля будинку культури був засаджений окаціями,коли їх повирубували було дуже багато невдоволених але посадивши нові дерева парк змінився на краще тому осокори які планують демонтувати це те що приведе до привабливого вигляду нового парку.не знаю як вирішить міськвиконком я підтримав би .

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Анонім пишет:

  Для того, щоб дерева, які будуть насаджені піднялися і почали виглядати привабливо, то треба не один рік або навіть десятиріччя. В європейських країнах проводиться поступове оновлення в парках. Тобто декілька дерев у дійсно аварійному стані вирубують, а на їх місце висаджують молоді. В нас це відбувається як на обіцяній вже набережній, що біля стадіону. Сумно. Бо ті дерева неповторні і величні, а буде пустеля. А так взагалі дуже слушна ідея оновлення та реконструкції, але треба оновлювати зберігаючи, а не руйнуючи.

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Анонім пишет:

   Підтримую!…

   Мне нравится! Thumb up 0

 • Анонім пишет:

  Говорили что поставлять скейт-парк, ждём…

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень