17.07
2015

Ще одна структура при МВС

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Управління, яке займатиметься активами, отриманими незаконним шляхом, нещодавно створено у Міністерстві внутрішніх справ України. Функції нової структури – повернення коштів у держвласність або ж «замороження» таких активів.

Новостворене управління вже взялося за кілька резонансних справ, зокрема йдеться про «заморожені» рахунки Віктора Януковича, які оформлені на підставних осіб, а це 1,5 мільярда доларів. Перевіряють активи й інших його соратників. Про них розповіла центральним ЗМІ начальник Управління з забезпечення повернення активів, одержаних злочинним шляхом, Олена Тищенко: «Ми наразі розслідуємо цикл відмивання коштів С. Курченком і його використання власних банків у цьому процесі. Це мільярдні суми. Інша справа, яку ми також уже взяли в роботу, – справа Дмитра Фірташа. Нас цікавить насамперед «надбудова» в тих іноземних компаніях, які у нього були. Ще однією справою є так званий  Держінвестпроект (Владислав Каськів),  який вивів на латвійські рахунки кіпрських компаній близько 255 мільйонів гривень».
Задля більшої ефективності роботи у цьому напрямку Міністерство внутрішніх справ уже отримало доступ до інформаційних баз FBI, повідомили в уряді.

О.Наріжний

, , , , .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень