26.02
2019

Арбітражний керуючий з ліквідації державного підприємства, розташованого у м. Олександрія Кіровоградської області, зажадав 650 тис грн за вирішення питання щодо продажу за заниженою ціною майнового комплексу.

Губа не дура, кажуть люди.

Закон каже – це кримінальний злочин, передбачений ч.4 ст.368-4 КК України.

Деталі тут https://bit.ly/2ExgfA9

Лариса Сарганпресс-секретар генерального прокурора України

коментарі 2

 • Жюль Верзун пишет:

  Оце звучить як издёвка, мяко кажучи…
  – Чи є на світі людина, яка назвала б хоч один ЦМК(цілісний майновий комплекс), який був проданий на(в) Україні без заниження ціни? Питання риторичне і відповідь зрозуміла!
  Підприємства, виробничі комплекси доводили до стагнації і банкрутства з метою знизити продажну ціну для покупця-прихватизатора, який вже “стояв біля проходної”, і був у контакті-взаємодії з особою(ами), від яких залежало визначення ціни!
  Якщо вдавалось знизити на мільйони (таке вдавалось завжди!), то хіба у “джентльметській домовленності”, від задоволеного покупця, не була передбачена дяка у якійсь сотні тисяч продавцю? Друга відповідь теж зрозуміла!
  Чому ніхто ніколи не попадався і не сидів, здогадайтесь самі. До_Пінчуковська Міттелстіл вам в поміч! У нас – ДХК-“ОВ” – оптом і в роздріб… і т.ін.
  Чому саме зараз показовий шухер? – занадто серйозні змагання, де ставка “жити чи здохнути!”, а не просто вибори. Здихаючий, лікуватись не хоче, хоче ще пожити, за кожну соломинку чіпляється(таку, як і у цьому повідомлені, про звитяжну роботу служб, як підтвердження ознак існування його влади, хоч і пізно пити боржомі, але п”є!, – і не тіко)
  “Лікарі” в цей час, нэ дрэмлють, серйозно обеспокоєні станом здоров”я – ловлять і лічать! Остання “ін’єкція, від доктора Юлі”, – яку на повному серйозі треба звати – Петін СвиноГейт.(Свинарчук-Гладковський, таку свиню підсунули, що гейту, на америкоський манер, 100%відсотково відповідає, не ровня Петру-\/ Оніщенка)!!!
  Будьте в етері, події тільки почались!
  Розвиток і фініта ля комедія попереду…

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Тарас пишет:

  А з якого біса він олександрійський, якщо насправді засланий козачок? Чи то аби накалякати щось?

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень