25.11
2015

У зв’язку із закінченням 31.12.2015 року терміну, відповідно до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», щодо встановлення безкоштовних газових лічильників у квартирах багатоповерхових будинків з газовими плитами та проточними газоводонагрівачами, вам необхідно в найкоротший термін звернутися в управління газового господарства у каб. 112, 114, 115 (тел. 9-09-84, 7-46-68) для оформлення необхідної документації та узгодження дати встановлення газового лічильника.

Якщо ви не встановите газовий лічильник до 31.12.2015 року, згідно з Законом України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», газопостачання за вказаними адресами з 01.01.2016 року буде припинено, а встановлення газових лічильників буде здійснюватися за кошти споживачів.

Управління газового господарства

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Пряма і симетрична відповідь на зменшення встановлених норм споживання!
    Оцініть цільову вибірковість – де плита + газова колонка – ать , два: сдаться на бесплатный счётчик, с бесплатным монтажем, своевременно… иначе хуже будет, щедрость выветрится, впору к Н Году! Есть те кто узрел интересы потребителя. Где были эти добродіі, когда нормы на нос были в три раза выше и млн.м куб. недоиспользовали, а платили ведь добродіям!? И сэкономленный таким образом газ , не стеснялись продавать ещё раз промпредприятиям по более изящной цене, разиков в 7-8 выше(у населения она была социальной – со скидкой).

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень