6.12
2018

Сьогодні у селі Протопопівка Приютівської ОТГ почала офіційно працювати нова амбулаторія сімейної медицини. Ознайомитись з її роботою приїхав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.


Раніше у Протопопівці був лише ФАП. А нова амбулаторія зможе надавати первинну допомогу не лише місцевим жителям, а й навколішніх селищ – це більше 2,3 тис. мешканців. Вона зведена за типовим проектом, за яким в Україні планується побудувати ще 513 амбулаторій, 18 з яких – на Кіровоградщині.  Заклад побудовано за 5,4 млн грн, виділених з державного бюджету. Співфінансування з районного склало майже 600 тисяч.

Заклад було збудовано за два місяця, а кілька тижнів тому він був введений в експлуатацію. Заклад повністю укомплектований всім необхідним медичним обладнанням для надання первинної допомоги та діагностуванні. Також для потреб медиків придбано новий санітарний автомобіль  – позашляховик Renault.

Сергій Кузьменко не тільки оглянув кабінети та поспілкувався з лікарями, а й провів перемовини з обласною лікарнею, з якою в амбулаторії налагоджений канал зв`язку  Skype.  Цей канал використовують для консультацій місцевих лікарів з вузькоспеціалізованими фахівцями інших лікарень.

Голова облдержадміністрації повідомив: «Ми перевернули ще одну важливу сторінку нашої історії. Ініційована Президентом України програма “Розвиток сільської медицини” розпочала свою роботу. Кіровоградщина збудувала першу в Україні амбулаторію. Сьогодні в області завершено будівництво вже трьох з вісімнадцяти, до кінця року буде введено в експлуатацію близько десяти.

Також у наших планах налагодження сучасної надійної системи зв`язку для потреб медиків».

Г. Сергеев

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень