17.03
2016

Вчора в облдержадміністрації відбулось засідання обласної робочої групи з підготовки проекту Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області.

Відкриваючи засідання, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко зазначив, що область виходить на завершальний етап формування перспективного плану спроможних громад. Він нагадав, що розпорядженням уряду затверджено перспективний план до якого увійшло 20 спроможних територіальних громад. Оскільки не всі громади, включені до перспективного плану, уряд визнав спроможними, обласна державна адміністрація продовжує роботу з підготовки пропозицій до Перспективного плану.

– Сьогодні ми плануємо формування громад, в яких після відповідних змін до Конституції України будуть проведені вибори, адже на часі заміна державних адміністрацій органами влади, керівництво яких буде обиратись громадою, – зазначив посадовець, – Не є секретом, що наступні вибори, відповідно до вимог часу, до позиції народу України та керівництва держави повинні пройти виключно у спроможних громадах.

З сайту ОДА

, .

коментарі 2

 • Анастасія пишет:

  Набирає темпів процес створення територіальних громад, що не може не радувати!
  В березні-квітні перші вибори пройдуть ще у 13 об’єднаних громадах. У березні-квітні перші місцеві вибори призначено у 13 об’єднаних територіальних громадах. Таким чином процес добровільного об’єднання завершать ще близько 50 місцевих рад.
  Детальніше: http://decentralization.gov.ua/news/item/id/1761
  #територіальні_громади #вибори #місцеве_самоврядування

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Анонім пишет:

   Анастасіє! Вже зустрічав Ваш стандартний заказушний бравурно- оптимістичний комент. У Кіровоградській обл. немає жодноі САМОВРЯДУВАЛЬНОІ ТЕРИТОРІАЛЬНОІ ГРОМАДИ, зареєстрованоі як СУБ’ЄКТ ПРАВА, з реєстром членів і реєстром майна в межах своіх територій! Про яке об’єднання може йти мова, якщо відсутні самі первинні юридичні суб’єкти, які хтось вистрибуючи зі штанів, збирається об’єднувати. Не вірите? Спробуйте узнати “День народження” (заснування загальними зборами) своєі рідноі САМОврядувальноі тер.громади! (не сплутайте тільки з формальною реєстрацією, як комерційноі організаціі, самоі ради яка своім рішенням проголосила саму себе – ви ніколи не започатковували іі як структуру необхідну місцевому самоврядуванню).

   Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень