8.03
2024

San-Remo запрошує

Рубрика: Новости. Автор: Olena

Людські стосунки не можна собі уявити без прояву тепла і турботи. Є люди, які роблять цей світ кращим, добрішим. Але про все по порядку…
Днями з подругами (“Конспіративна” назва групи “3 Т +Н”) святкували день народження у піцерії San-Remo. Скажемо так: ця подія не забувається!

Піцерія знаходиться у центрі міста. В ній є основний зал і банкетний, в тому числі фотозона, оформлення якої змінюється до кожного свята. Ми замовили банкетний зал. Там панувала романтична атмосфера, яка сприяла приємному проведенню часу. Спокійна музика, що линула з динаміків, створювала відповідний емоційний настрій. А ще – гарно сервірований стіл і різноманітне меню, у якому буквально все: від класичних страв, властивих для піцерії, до страв української та європейської кухонь. Готують страви з явною любов’ю та увагою до деталей. І немає значення, чи обираєш щось із звичайного, чи наважуєшся на кулінарну пригоду – все однаково претендує на справжнє смакове відкриття.
Персонал піцерії – це дружелюбні, чуйні люди, які роблять усе для того, щоб відвідувач почувався у піцерії, наче вдома.
Наша компанія залишилася дуже задоволеною відвідинами San-Remo. Обов’язково повернемося сюди при нагоді.
Р.S. Порада для тих, хто планує відвідати піцерію San-Remo, щоб відзначити якусь важливу подію: бронюйте замовлення зарані, особливо на вихідні дні. Ну а за вибором страв діло не стане – у різноманітті ви обов’язково оберете щось за власним смаком.


Тетяна Кривунь

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень