18.01
2019

Сьогодні, 18 січня, працівники міськрайонного відділу Управління ДСНС в області провели роз’яснювальну роботу серед мешканців м. Олександрія. Спілкувались на тему пожежної безпеки у побуті.

Зокрема рятувальники розповіли, яких порушень припускаються люди, що зрештою призводять до біди, повідомляє прес-служба ДСНС в Кіровоградській області. Також рятувальники наголосили, що результатом легковажного ставлення до несправностей у системі вентиляції, у приладах і системах обігріву, до правил їх експлуатації є пожежі в оселях і на подвір’ях, травмування й загибель, втрата майна і житла. Працівники Служби порятунку закликали пильнувати дітей та дбати про їх безпеку.

Також у розмові йшлось про порядок дій під час пожежі: ознаки пожежі, прийоми самопорятунку, способи надання допомоги постраждалим та домедичної допомоги. Попередили рятувальники громадян і про негативні наслідки нехтування правилами безпеки на кризі. Усім співрозмовникам було вручено листівки із застереженнями та правилами безпеки.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень