10.10
2015

З 1 по 31 жовтня 2015 року на території держави та Кіровоградщини зокрема триває місячник добровільної здачі в органи Внутрішніх справ зброї, спеціальних засобів самозахисту, вибухових речовин, боєприпасів.

Громадяни, які добровільно здадуть зброю, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, а зброя, яка дозволена до реєстрації (мисливська та газова), може бути за їхнім бажанням зареєстрована у власність в установленому порядку.

Зброю можна здати до Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській області за адресою: місто Олександрія, вулиця 6 Грудня, 49. Подробиці – за телефоном 102 (зі стаціонарних та мобільних телефонів цілодобово та безкоштовно).

Правоохоронці нагадують, що згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Олександрійський міський відділ міліції

, .

коментарів 5

 • АRлЕkiNo пишет:

  Сочная картинка! Я себе уже выбрал. Сообщайте, где теперь взять кожаную куртку и бескозырку с надписью “АВРОРА”?! Приду в своей тельняшке и в левой руке с журналом “Огонёк”

  Мне нравится! Thumb up 0

  • алекс пишет:

   Лучшие косухи в Монголии, бескозырка- только Питер, а тельники узбеки научились шить.”Огонек” сейчас не актуален…Выбери что-нибудь наше…” «Олександрійський тиждень» например…

   Мне нравится! Thumb up 0

   • АRлЕkiNo пишет:

    Юстас Алексу…Спс. Случаются разные “наше”, а вот своя тельняшка, всегда, ближе к своему телу…

    Мне нравится! Thumb up 0

  • А картинка точно тронула … Так и хочется прихватить себе кое что из ассортимента.

   Мне нравится! Thumb up 0

   • алекс пишет:

    Не…не хочется.Складывать негде.Хоть и вправду иди и сдавай…

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень