5.01
2022

За інформацією управління освіти міської ради із 5 по 22 січня включно проводиться реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Воно проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування с важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:
• ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програми, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року;
• виконати пробний тест і попрактикуватися у заповненні бланків відповідей;
• дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
• отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням):
• психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
• навчитися ефективно розподіляти час;
• оцінити свій рівень навчальних досягнень.
У 2022 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 26 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.
Пробне ЗНО проходитиме у двох пунктах пробного тестування, а саме;
– НВК «Загальноосвітній навчальний заклад № 9 – спеціалізована школа»;
– НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа».
Пробне ЗНО є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість послуги пробного ЗНО складатиме 270 грн за одне тестування.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень