19.09
2015

Як ви знаєте, минулого року учні олександрійського відділення Малої Академії наук зайняли 1-е, 2-ге та 3-є місця на Всеукраїнському конкурсі інноваційних проектів у Києві. Окрім цього, роботи олександрійської МАН отримали широкого розголосу в Україні та за її межами, були високо оцінені науковцями та фахівцями світу.

Але. Ми не маємо власної лабораторії, комп’ютери придбані мною особисто, поїздки відбувалися за рахунок батьків.

Зважаючи на критичну ситуацію в країні, 13-го лютого 2015 року ми зібрали усе керівництво Кіровоградської області та запропонували свої проекти для реалізації в області безкоштовно. Лише було прохання забезпечити нас лабораторією та можливістю проводити випробування.

Фактично з нами була розіграна класична «совєтська» схема: доручено «експертам» з ЖКХ вивчити проблематику, доручено створити робочу групу, розглянути питання і т.п.

Пройшло пiвроку. I що ми маемо: підтримка талановитих дітей – нуль; лабораторія – нуль; будь-яке сприяння з боку обласної влади – нуль.

Минулого року все трималося на ентузіазмі – моему та Свiтлани Піскової.

Цього року Світлана Вікторівна залишила роботу в МАН.

У мене зарплата 350 грн на місяць. Звичайно, я не за  зарплатнею сюди йшов. Я знаю, що зможу допомогти свої країні. І це було надзвичайно ефективно доведено.

З 15-го вересня я також призупиняю роботу в Малій Академії.

Я активізую свої зусилля на створенні муніципального науково-технологічного центру, де діти зможуть пліч-о-пліч з фахівцями і науковцями набиратися знань та чудово розвиватися.

Цей центр стане рушійною силою технологічних перетворень міста, області та України в цілому.

 Сергiй Камiнский, керiвник секцii науково-технiчноi творчостi та винахiдництва Кiровоградськоi Малоi Академii наук

 P.S. Повідомлення в тему: днями стало відомо, що кращий вихованець МАН, Самуїл Кругляк, про якого неодноразово розповідав «ОТ», після виступу на Олімпіаді геніїв у червні цього року залишився в США. Ймовірно Олександрія та Україна назавжди втратила ще одного свого талановитого земляка.

, .

коментарі 2

 • Дарина пишет:

  Очень жаль( Я как раз собиралась начать ходить..

  Мне нравится! Thumb up 0

 • АRлЕkiNo пишет:

  Мало того, что “есть на свете безответная любовь”, так похоже она еще холодная и безнадежная… сколько отчаяния талантливого энтузиаста впрессовано в эти “нуль, нуль, нуль”…, который бывает и по Кельвину – абсолютным.
  Кузнецы своего счастья!…Кузьменки, Коваленко, Кузьмовычи и Кырыловычи…..АУ-АУ!, АГОВ-АГОВ! …хоч під вибори…

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень