4.03
2016

У лютому 2016 року рішенням виконавчого комітету був оновлений склад робочої групи і розпочато роботу по виявленю фактів використання найманої праці без оформлення трудових відносин.

З 16 по 24 лютого цього року робочою групою обстежено 39 об’єктів господарювання, які належать 34 фізичним особам-підприємцям.

З них 20 фізичних осіб-підприємців працюють самостійно (не використовують найману працю), у 8 роботодавців виявлено 11 незареєстрованих працівників. У 5 з них в попередні роки вже виявлялися порушення щодо працевлаштування найманих працівників.

В салоні-перукарні «Марафет» по пр.Леніна, 101 (ФОП Коваленко Людмила Іванівна) та в перукарні «Лік» по пр. Леніна,136 (ФОП Гетьман Людмила Олександрівна) при явних признаках присутності всередені людей робочій групі двері не відчинили, з чого можна зробити висновок про наявність порушень або невідповідність діючому законодавству. З даного приводу направлено лист до податкової про перевірку вказаних перукарень.

Необхідно відмітити, що 2 підприємця відразу відреагували на зауваження та оформили 3 найманих працівників, 2 роботодавця надали зобов`язання оформити своїх працівників до 1 березня поточного року.

За результатами роботи проводиться аналіз працевлаштування найманих працівників, підготовлені листи в управління Держпраці та до головного управління державної фіскальної служби з переліком ФОП-порушників, які ігнорують зауваження представників робочої групи та не реєструють трудові відносини з найманими працівниками, для вжиття заходів впливу.

Сайт міськради

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Далеко не останне оновления групи по боротьбі з нелегальною працею… Як можна перемогти те, що невпинно породжується самою існуючою системою суспільних відносин. Краще нехай поборяться з масовим безробіттям. -Тут така сама безнадега!
    Не так давно боролись з приватною власністю на засоби виробництва, вважаючи іі причиною експлуатаціі людини людиною. Як результат доборолись до зміни суспільного ладу… Успіху борцям!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень