18.02
2020

Різні рибалки

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Димас Приходько: «Гарно рибалять рибалки в селі Світлопіллі Кіровоградської області Олександрійського району. Воду спустили зовсім трішки! І виловлюють всю підряд рибу, а кажуть, що тільки товстолоба! Мені цікаво, куди дивиться влада, і хто дав добро цідити водосховище?

А найбільше мені подобається те, що туди приїжджають рибалити з усієї області сотні рибаків, і чомусь усі знають про це незаконне виловлювання риби, і всім начхати, що творять ці наглі морди з одним-єдиним неорендованим ставком, де можна було порибалити, а тепер туди можна не їздити років п’ять, бо там хіба що можна буде впіймати шкрека!

Одне питання: чому у нас такий тупий і недружній народ, як у деяких містах і селах, де коли бачать браконьєрів, дають жвавих стусанів? Коли щось роблять незаконно – дають дрозда! А у нас голови нахилили, між собою повозмущалися – і все! Будемо мовчати далі і нічого не робити – будемо в ж.. всі і ще в хужій, чим ми є! Це тільки початок!»

Анатолий Чудный: «Надо собраться на этом водоеме и потребовать у них объяснения, один в поле не воин, у меня был с ними конфликт». Димас Приходько: «Якщо б зібралося хоча б чоловік 30, можна це питання вирішити швидко, але ж мало хто схоче. Як мені сказала охорона, Олександрія і Київ займаються відловом товстолоба, якого вони нібито впускали 2 роки тому, щоб виростити його. Ставок не орендований і ніколи таким не був. Ніхто не бачив, щоб туди випускали рибу. До того ж, є відео, яке було в інтернеті, – на ньому добре видно, як туди водичку вилили без малька! Навіть якщо і впустили товстолоба, їм ніхто не давав права виловлювати інші види риб!». Станіслав Перевертайло: «Є управління з охорони водних ресурсів . Туди стукайте».

Поліна Харченко

Один комментарий

 • Дід Панас пишет:

  Цей ставок по частинкам належить двом чи трьом сільрадам! Тому й в оренді ніколи не був. Попробуй домовся з трьома головами-прохіндеями))
  Тепер – “у семи няньок дітя без глазу” і бидлоті розкіш! Воду тварі випустили…
  Треба через ЗМІ сотню раз розповсюдити ПРАВДУ ЗАКОНУ.
  – Любительським рибальством(однією вудочкою!) і відпочинком коло водойми, НАВІТЬ КОЛИ ВОНА ОРЕНДОВАНА МОЖНА ВІЛЬНО ЗАЙМАТИСЬ! Та посилати усіх панів орендаторів і їхніх сторожів-прислуг у пєшеє эротіческое путєшєствіє или к такой маттєрі на Белом катере по арендованым водным просторам. Аренда, это только временное пользование, а не приватна власнісь! Бо водні простори і славнозвісна актуальна зараз ЗЕМЛЯ, теж ВЛАСНІСТЬ УСЬОГО НАРОДУ України! По Конституції!
  Чуєте?, – народу України!!!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень