25.09
2017

    Олександрійською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.1 ст.205-1 (підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи і фізичних осіб – підприємців) та ч.3 ст. 206-2 (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації) Кримінального кодексу України особі, яка в незаконний спосіб захопила приватне сільськогосподарське підприємство «Богнер». Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної прокуратури.

   За словами керівника Олександрійської місцевої прокуратури Ігоря Білоусова, одразу після надходження заяви про вчинення кримінального правопорушення від керівника вказаного ПСП правоохоронцями зареєстровано кримінальне провадження та розпочато досудове розслідування.

   «Під час проведення невідкладних слідчих дій, аналізу ситуації прийнято рішення щодо вжиття заходів з метою недопущення переходу контролю над вказаним підприємством та його майном до особи, котра в незаконний спосіб намагалася його захопити. Только тут на этом сайте,можно играть не выходя из дому. З цією метою першочергово, в тісній співпраці з законним власником накладено арешти на все майно, включаючи корпоративні права, нерухомість, транспортні засоби та сільськогосподарську техніку, невідкладно призначено й проведено судово-технічні та судово-почеркознавчі експертизи. Вжито вичерпних, невідкладних та дієвих заходів з метою попередження неправомірного захоплення активів і продукції вищезгаданого підприємства та розпорядження ними в незаконних спосіб», – розповідає керівник прокуратури.

  Крім того, прокуратурою ініційовано перевірку вказаної ситуації в межах компетенції Головним територіальним управлінням юстиції у Кіровоградській області.

  За результатами проведених слідчо-розшукових дій встановлено особу, що захопила підприємство, судом їй обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Досудове розслідування триває.

Наш кор.

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Цікаво за чий рахунок проводились експертизи технічні та почеркознавчі?
    Чи недостатньо громадянських прав було у власника самостійно звернутись до суду? -Та захистити “священне” право приватної власності.
    Чи усіх “зобижених” захищає прокуратура? Може існує якась вибірковість?

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень