19.02
2020

– В Олександрійському районі неврегульованим залишається питання декларування доходів одноосібників, від чого районний бюджет не доотримує значні кошти.

Їх можна було б спрямувати на вирішення тих, чи інших проблем. Над вирішенням цього питання ми постійно працюємо, є певні зрушення, –  нещодавно в інтерв’ю виданню розповів перший заступник голови Олександрійської РДА Юрій Коваль, повідомляє ALEXTIME.

А вже під час щопонеділкової наради 17 лютого Юрій Коваль поінформував, що наразі складено графіки виїздів на територію сільських, селищних рад та ОТГ для залучення одноосібників до декларування та подворового обходу, оскільки ця категорія є чисельною і має великий потенціал поповнення місцевих бюджетів, йдеться на сайті РДА.

Один комментарий

  • Новое, это чуть призабытое старое.. пишет:

    Це ж значно краще продотрядов! Сохрани господь ваши дни РайАдминистраторы!
    Ато тучи упразднения, в связи с ОТГизацией всей страны, вам пророчат!))
    Обложить налогами самодостаточного сельского куркуля-мироеда, до уровня сдачи яиц в качестве натур_налога. Дальше дожить до момента, когда яйца отпадут от продналога и этот момент считать достижением полного счастья! Оно то и хорошо, только нечто похожее на Чудовища рождает память и воображение…))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень