12.10
2018

Педагогічному колективу Олександрійського ЗНЗ № 2 оперативно вдалося реалізувати учнівський проект. Допомогли їм у цьому учасники культурно-освітнього проекту «Будуємо Україну Разом», які перебували в Олександрії.

Piccy.info - Free Image Hosting

З 23 вересня до 7 жовтня волонтери БУР допомагали сім’ям утеплювати будинки, проводити воду до помешкань, а також пыдготували підготували виставкову залу в Арт-галереї VashART. Дізнавшись про приїзд БУРівців,  учасники творчої групи педагогів ЗНЗ № 2 Ніна Кохнюк та Мирослава Мезенець вирішили з ними зустрітись і запропонувати долучитись до шкільного проекту, розробленого з огляду на впровадження в закладі інклюзивної освіти для особливих дітей. «Разом з учнями 6а класу ми розробили загальношкільний проект «Руйнуємо стіни між людьми, будуємо майбутнє разом!» і мріяли перетворити сіру стіну на території школи у витвір мистецтва – мотиваційне графіті. Допомогли нам у цьому дівчата-волонтери БУРу», – розповіла вчитель трудового навчання Ніна Кохнюк.

Piccy.info - Free Image Hosting

Проект шестикласників оперативно включили до волонтерської роботи, і сіра бетонна стіна на шкільному подвір’ї перетворилася на яскраву мотивуючу дорогу майбутнього. «Ми провели кілька зустрічей з дітьми, запитали, що саме вони хотіли би бачити щодня на цій стіні, разом малювали ескізи, обирали кольори, а потім разом приступили до творчої роботи», – розповіла волонтер Уляна Сеньків.

Загалом над перетворенням стіни разом з шестикласниками працювало п’ятеро дівчат – львів’янки та киянки. Як зізнаються самі дівчата, цей об’єкт для них був особливо цікавим – діти ініціативні, охочі до будь-яких експериментів, вони влаштовували чергу, аби мати змогу розмальовувати стіну. Дівчата-волонтери у свою чергу були абсолютно відкритими і щирими, ставши однією командою з учнями. Педагоги лише спостерігали і трохи скеровували унів, намагаючись дати можливість всім лишити свій творчий слід в шкільній історії. Проте, за словами педагогів, на цьому проект не закінчується, й інші учні матимуть змогу домальовувати в подальшому мотивуючу шкільну дорогу майбутнього.

Piccy.info - Free Image Hosting

Ірина Кошкіна

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень