17.08
2018

Про доволі курйозний випадок дізнався «Голос Громади» з власних джерел у правоохоронних органах. Нещодавно працівники поліції у вечірній час зупинили транспортний засіб – легковик-іномарку, керований олександрійкою ще доволі молодого віку. Як з`ясувалося, жінка-водій перебувала за кермом у стані досить сильного алкогольного сп`яніння.

Зробивши відповідний тест і склавши, як годиться, протокол, працівники поліції відсторонили її від керування автомобілем. Щоб дістатися додому, жінка зателефонувала якомусь своєму знайомому. Чоловік прибув на місце за викликом, сів за кермо машини і забрав винуватицю події. На щастя, вона не встигла скоїти ДТП, але справа цим не закінчилась.

Добре виспавшись, горе-водійка наступного ранку вийшла з дому за своїм автомобілем, але… не знайшла його на звичному для себе місці. А оскільки жінка, скоріше за все, мало що запам`ятала з учорашнього, то з переляку вирішила, що машину у неї вкрали. Відтак вона чимдуж помчала до поліції повідомляти про угон. Там їй ввічливо нагадали про вчорашні події, але шукачка пригод не здавалася: вона твердила, що у неї немає ніяких знайомих і взагалі вона вчора нікого собі на допомогу не викликала.

А потім з`ясувалося, що помічник, якого викликала собі п`яна жінка, поставив її машину у себе в безпечному місці і просто чекав, коли власниця сама вважатиме за потрібне прийти за нею, адже він думав, що жінка все-таки була достатньо при пам`яті напередодні. Та як бачимо, він переоцінив її можливості.

 «Голос громади»

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень