18.12
2020

На сьогоднішньому брифінгу для ЗМІ міський голова Сергій Кузьменко поінформував журналістів про результати перших тижнів роботи, кадрові зміни, а також поділився планами і своїм баченням подальших напрямків розвитку Олександрії.

Щодо Програми соціального і економічного розвитку міста (більш детально про Програму ми розповімо у наступному номері «ОТ») , яка містить величезний об`єм пропозицій, починаючи від розвитку IT-технологій та індустріального парку Олександрії та до будівництва сміттєпереробного заводу і гірськолижної траси на Вербовій Лозі, Сергій Анатолійович відповів, що на то і є плани, щоб на них орієнтуватися. Це документ, і якщо дійде час і знайдуться кошти на виконання того чи іншого проекту, то місто зможе його фінансувати, так як він закладений в програму соціального і економічного розвитку.

-Що стосується першочергових завдань, то для мене є принципові пріорітети, – сказав міський голова. – Це закінчення реконструкції театру, ремонт доріг і в першу чергу Кіровоградського шосе у напрямку селища Олександрійське, будівництво  нового дитячого садочка, ремонт відділень міської лікарні, в першу чергу інфекційного.

Місцевий бюджет обмежений і не дозволяє втілити все заплановане, тож зараз ми працюємо з депутатами різних рівнів, керівництвом області та держави. Для допомоги втілення тих проектів, які не можуть фінансуватися з місцевого бюджету, будемо звертатися до потенційних інвесторів та бізнесменів.

Також Кузьменко зазначив, що готовий до тісної співпраці з журналістами, аби вони через ЗМІ висвітлювали роботу влади та повідомив, що спілкування буде відбуватися щотижня у форматі брифінгів.

Г. Сергеєв

Один комментарий

  • Володымыр. пишет:

    Пидпрыемци миста звертаються до Вас з проханням залышыты Ю.В .Нос.на посади дырэктора коммунального пидпрыемства Ц.Р. и це буде Перша Ваша допомога пидпрыемцям.так як ця людына зарекомендовала себе як фахивця.Просымо Вас прыйты на ц.р. и поспилкуватися з пидпрыемцямы.щиро дякую до Вы мене почулы.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень