21.12
2019


Де поставити кому (,) вирішувалось 20 грудня 2019 року на останій консультативный нараді з приводу перспективних планів формування громад в міністерстві розвитку громад та територій (простіше – у мінрегіонбуді). В порівнянні з іншими трьома областями Кіровоградська область виглядала, м’яко кажучи, не перспективно. Особливо жвава дискусія відбулась з приводу Олександрії.

Протягом обговорення конфігурація нових ОТГ змінювалась 4 рази.
З цікавого – жодного обговорення конфігурації Пантаївскої ОТГ!!! Наполегливо насаджувалась конфігурація – Пантаївка – до Приютівської ОТГ, Олександрійське – до Новопразьської ОТГ, Олександрія… І тут вир пропозиції! Від конфігурації з Червоною Кам’янкою Олександрійського району з усім «багатством» навколишніх сіл, до самої «оптимальної» (з точки зору деяких членів поважного зібрання): типу, чого це ми будемо біля Олександрії вимальовувати «петлі», давайте все в одну купу! У представників Кіровоградської ОДА на жодну з конфігурацій не було аналітичної довідки з обґрунтуванням фінансово-економічної спроможності пропозицій, була мапа з нанесеними варіантами ОТГ. На відміну від них наша сторона мала пакет документів з цифрами, які говорили самі за себе та з рішеннями громадських обговорень,
Тож завдяки зваженим підходам до справи членів комісії та повністю вивчивши аргументи, які надавались мною, як представником міста Олександрія, та людиною яка на боці Олександріі Керівник Офісу реформ РВ АМУ в Кіровоградській області #Володимир_Нижник ,комісія дійшла висновків, щодо подальшої роботи Кіровоградської ОДА:
– не нехтуйте думками та експертизою місцевих представників, комунікуйте з ними не тільки на майданчику міністерства чи комітету ВРУ, а на постійній основі.
– Конфігурація міста Олександрія з селищами Пантаївка та Олександрійське і селами Звенигородка, Марто-Іванівка, Олександро-Степанівка, Головківське – має право бути, тому – «ПРИЙНЯТИ НЕ МОЖНА , НА ДООПРАЦЮВАННЯ!».

Далі обговорення повертається на рівень Кіровоградської ОДА. Робота продовжиться. Одне я чітко зрозумів – ніхто з народних депутатів та більшість представників міністерства НЕ сповідують СТРАШИЛКУ про форсування створення ОТГ та відміну принципу добровільності на принцип через коліно. Це –ФЕЙК! Кому це потрібно – вирішувати ВАМ…
Дякую #Vitalik_Bezgin, Вячеслав Негода, Юрій Ганущак, Вікторія Нижник.

Володимир Дожджаник

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень