17.01
2019

17 січня відбулося засідання виконавчого комітету. На ньому було
затверджено нові тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах: 6 грн. 50 коп. за одну поїздку одного пасажира у межах Олександрії та на маршрутах №№ 14, 16, 17, 18, 18/1.

На маршрутах №№ 81/2, 81/3 та 81/4 до селища Олександрійського (відстань 24,3 км) – 11 гривень, до селища Пантаївки (відстань 25,5 км) – 12 гривень.

На засіданні скориговано тарифи на послуги теплопостачання для БФ ПП «Каярд-Україна» «Каярд-Богданівка» і ТОВ «Захід-Схід-Енерго», що подають тепло від твердопаливних котелень. З метою забезпечення економії бюджетних коштів вказаним підприємствам встановлено тарифи нижчі, ніж у КП «Теплокомуненерго». Так, тариф для БФ ПП «Каярд-Україна» «Каярд-Богданівка» встановлено у розмірі 1718,10 грн за 1 Гкал (з ПДВ), для ТОВ «Захід-Схід-Енерго» – 1698 грн за 1 Гкал (з ПДВ). Для порівняння: тариф на тепло КП «Теплокомунанерго» становить 1721,03 грн за 1 Гкал (з ПДВ). Розрахунковий економічний ефект від зменшення ціни та тепло від твердопаливних котелень щомісяця становитиме 330 тис. грн. 

Один комментарий

 • Матір Божа. пишет:

  А якщо “по-взрослому” підійти до питання – що подорожчало, а що подешевшало?
  – Відрахування до власного, та міськбюджету від перевізників тепер збільшаться, бо у перевізника стане більше виручка від пасажира!
  Зниження ціни 1гкал від спецкотелен, зменшить відрахування з бюджету, для обігріву бюджетних установ!
  Здається хтось двічі вже у виграші)) Хто ж тоді, у програші, або зеро. Хто тим чи іншим незамисловатим чином, когось збагатив, та ще і опосередковано двічі до бюджету, як Кличко до ікони за шклом, гучно припав у пристрасному поцілунку!?))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень