15.04
2019

Керівники трьох об’єднаних територіальних громад, що на Олександрійщині, — ​Андрій Коломійцев (Приютівська ОТГ), Богдан Куруп (Новопразька ОТГ), Олег Волянський (Попельнастівська ОТГ) взяли участь у презентації на Кіровоградщині проекту «Поліцейський офіцер громади». Презентація відбулася в Головному управлінні Національної поліції в області за участі керівництва Кіровоградської ОДА і обласної ради, Нацполіції України та області, начальників територіальних відділів поліції, представника відділу з правоохоронних питань посольства США в Україні Олега Савчина, голів об’єднаних територіальних громад Кіровоградщини, повідомляє прес — ​служба ОДА.

Проект «Поліцейський офіцер громади» передбачає роботу поліцейських у новому форматі. Він ініційований Національною поліцією України та впроваджується за підтримки міжнародних партнерів. Суть проекту полягає в тому, що в кожній ОТГ житиме та працюватиме поліцейський, який опікуватиметься виключно безпекою та захистом цієї громади. Оскільки офіцер поліції перебуватиме на постійному зв’язку із жителями громади, акцент буде зроблено саме на попередження і запобігання правопорушень. Кожен такий поліцейський буде забезпечений робочим кабінетом на території ОТГ, службовим автомобілем та спеціальним планшетом, де буде міститися електронна документація. Офіцер громади відповідатиме за правопорядок і профілактику злочинів на дільниці і співпрацюватиме з керівництвом ОТГ.

Сільський вісник

Один комментарий

 • Допитливый пишет:

  А як, щодо Префектів територій, які б контролювали законність і порядок, в більш широкому розумінні слова??
  Бо, частенько беззаконня продукують самочинні недолугі можновладці, а надзор з боку прокуратури скасований з 2015 року?
  Коли почнуть скасовувати паразитарну структуру, таку як Район, Райадміністрація, Райрада? Ідея(та й закон) про децентралізацію передбають саме ЦЕ! А не який_ся глав_офіцер_поліцай з кабінетам-планшетом-авто.. з підзвітнісю тим структурам, які по реформі приречені на відмирання!
  Чи, все що ініціює ТЕПЕР(!) пан Аваков, теж шиколадне?))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень