23.11
2019

Багато років чимало громадських організацій Олександрії користувалися наданими міською радою пільгами – орендували комунальні приміщення за символічну плату 1 гривня на рік. Цьогоріч міська влада вирішила переглянути умови надання пільг, мотивуючи це тим, що деякі ГО, зокрема, спортивного профілю, організовують у цих приміщеннях роботу платних гуртків. Втім, це стосується далеко не усіх громадських організацій.

Так, легкоатлетичний клуб «Олександрія», що орендує кімнату площею 73,05 кв.м у Будинку побуту на Першотравневій,9, пільгою по орендній платі користується, але звернувся до міської влади з проханням надати йому ще й пільгу по сплаті за експлуатаційні витрати – 1 гривню на місяць. Питання було винесене на розгляд виконавчого комітету. Але проти надання пільги виступив директор КП «Будинок побуту» О.Безус – за його словами, у такому разі річні втрати підприємства складуть близько 12 тисяч гривень. Директора підтримало й управління економіки – Будинок побуту через пільговиків недоотримує 96 тисяч гривень на рік. Але керівник ГО «Легкоатлетичний клуб «Олександрія»  пояснив: очолювана ним організація неприбуткова, і 1,5 тисячі гривень на місяць за експлуатаційні витрати для ней непідйомна плата, але за електроенергію і воду платити буде. Кімната у Будинку побуту використовується клубом як роздягальня, адже заняття з легкої атлетики проводяться у розташованому поряд парку Шевченка. У клубі займаються близько 30 осіб, з них 20 – студенти.

Виконавчий комітет вирішив надати ГО «Легкоатлетичний клуб «Олександрія» пільгу по сплаті за експлуатаційні витрати до кінця поточного року. Заступник міського голови Сергій Гриценко з цього приводу зауважив: «Таких пільг не надавалося ще нікому, навіть людям з інвалідністю, які потребують допомоги». 

Олена Карпачова

Один комментарий

  • Олег Валерійович пишет:

    Якось, цей щирий радикал-Ляшковець, не в”їзджає в тему! Бігають, значить тренуються потенційні захисники Вітчизни… Добре бігать, таким ціни там нема! А він про пільги. Зовсім уже нюх потіряв!))
    А мо, нанюхав вже іншу політичну силу, бо про бюджет занадто щиро дбає…

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень