21.09
2018

За наполегливої та послідовної позиції прокуратури Кіровоградської області у судовому порядку визнано недійсними додаткові угоди на постачання продуктів харчування для дошкільних навчальних закладів міста Олександрії по завищеним цінам та зобов’язано недобросовісних постачальників повернути до місцевого бюджету понад 600 тис грн коштів.
Piccy.info - Free Image Hosting

 

 

Про це повідомляє прокуратура Кіровоградської області. Незважаючи на те, що управлінням освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради, на користь якого і присуджено відшкодування коштів, позов прокуратури не підтримано, ювенальним прокурором у судовому засіданні доведено факт незаконності підвищення цін на продукти харчування для дитячих садочків з боку чотирьох постачальників.

До прикладу, в аукціоні щодо закупівлі м’яса для дошкільних навчальних закладів переміг постачальних з пропозицією 51,10 грн за 1 кг свинини охолодженої. У подальшому між управлінням освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради та постачальником укладено 12 додаткових угод про збільшення ціни за одиницю товару на 10 %, без зміни суми договору. Внаслідок вказаного ціну свинини було збільшено до 119,79 грн за 1 кг, що на 113% більше від первинної ціни. Тобто ціна стала вища навіть за пропозиції інших учасників торгів. Аналогічним чином виросли ціни на тушки курей, вершкове масло, молоко, картопля. Водночас коливання ціни товару при укладенні всіх додаткових угод всупереч вимогам законодавства жодним чином не обґрунтовано та документально не підтверджено.
Підвищення цін на вказані продукти харчування призвело до суттєвого зниження їх об’єму, що порушує норми харчування для вихованців дошкільних навчальних закладів.
Господарським судом Кіровоградської області позицію прокуратури підтримано, позови заступника прокурора області про визнання недійсними додаткових угод та повернення в бюджет безпідставно сплачених коштів в сумі понад 600 тис грн задоволено.
Робота в даному напрямі триває.

Один комментарий

 • Potap пишет:

  “Постачальник завищував ціни”…? -Оригінальний заголовок!
  Постачальник лише ланка у цьому процесі закупівель. Погодитись з підвищенням, повинна була інша ланка(структурна дитячо-освітня одиниця Олександрійськоі МР!), що і зробила. Дуже хотіла зменшити наповнюваність раціону харчування дітей! Рідніший їм виявився дорогий постачальник! Навіть не підтримала правомірні позовні вимоги прокуратури!!!
  Оце так абракадабра…
  Хіба можна на цій інфоплощадці про таке повідомляти?))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень