25.09
2023

Досить часто любителі музику виїжджають на природу чи пікніки, але відповідної домашньої акустики поряд не буде. У цьому випадку на допомогу прийде портативна техніка, що забезпечує відтворення музики в належній якості. Серед брендів можна звернути увагу на компанію Sony, яка багато років випускає акустику у різному виконанні.

Асортимент включає пристрої як невеликих, так і досить великих габаритів. З пропозиціями найзручніше ознайомитись тут https://comfy.ua/ua/portable-sound/brand__sony/, де є великий набір варіантів на всі випадки життя. На всю техніку є гарантія, а за потреби можна уточнити у консультантів інформацію щодо тих чи інших колонок.

Переваги портативної акустики

На користь даних гаджетів можна вказати кілька плюсів та особливостей:

  1. Автономність. Наявність всередині акумуляторної батареї дозволяє працювати акустиці протягом 2-3 годин, що гарантує комфортні умови під час розваг. Деякі спеціальні моделі можуть працювати до 24 годин, що актуально при виїзних святкуваннях і дискотеках;
  2. Габарити та вага. Багато моделей компактні і поміщаються у велику кишеню чи сумку. Також вони не важать багато, тому їх можна легко переносити в руці;
  3. Ідеальний звук. Враховуючи технологічні особливості та компонування акустики, звук досить якісний. Деякі моделі взагалі гарантують концертний звук;
  4. Легкість в управлінні. З’єднання з телефоном та іншими пристроями здійснюється за допомогою стандарту Bluetooth. Змінювати гучність, перемикати пісні, включати паузу або активувати програвання можна як на колонці, так і на пристрої, що підключається.

Потрібно розуміти, що великогабаритні колонки забезпечують найкращий звук, адже є більше місця для встановлення необхідних технічних рішень.

Критерії підбору

Перш ніж зробити вибір і зробити покупку, необхідно уточнити місце, де планується слухати музику. Це може бути відкрита вулиця, приміщення, двори та багато іншого. Якщо планується слухати на вулиці, тоді потужність має бути високою. При частому використанні колонки під час відпочинку потрібно подумати, щоб був стандарт захисту від вологи, води, пилу та бруду, що суттєво продовжить термін служби девайсу.

Також визначається, наскільки важливою є автономність, адже у бюджетних моделей батарея на 2000-3000 мАг, а преміальні колонки можуть мати батарею на 10 000 мАг. Останні пристрої будуть працювати до 30 годин у режимі відтворення музики.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень