15.01
2020

Прокуратурою Кіровоградської області розпочато досудове розслідування щодо працівника поліції, який побив мешканця Олександрії та пошкодив транспортний засіб потерпілого. Подія сталася 14 січня 2020 року близько 11-ї години на вулиці Вокзальній.

Працівник патрульної поліції у позаслужбовий час у центрі міста з друзями спричинив конфліктну ситуацію з місцевим мешканцем. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння патрульний разом з групою осіб безпідставно з хуліганських мотивів нанесли чоловікові тілесні ушкодження та пошкодили автомобіль потерпілого. Наразі в порядку ст.208 КПК України працівника поліції та ще одну особу затримано. Готується повідомлення про підозру.

Попередня правова кваліфікація ч. 4 ст. 296 (хуліганство вчинене групою осіб) Кримінального кодексу України.

Як повідомила  пізніше пресс-служба управління, одним з порушників виявився поліцейський роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в Кіровоградській області, який перебував поза службою.

За фактом цієї події управлінням ініційовано службове розслідування. Прийнято рішення про відсторонення поліцейського від виконання ним службових обов’язків за займаною посадою.


Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень