18.02
2016

Восени 2015 року набув чинності закон “Про Національну поліцію”, за яким відбувається реформування міліції в нову правоохоронну структуру – поліцію.

Торкнулися зміни й Олександрійського районного відділу Міністерства внутрішніх справ, який віднині є  Олександрійським районним відділенням поліції Олександрійського відділу поліції.

У зв’язку з реорганізацією пройшли скорочення, зокрема з 53-х осіб, які працювали до реформи в  складі поліції, тепер –  лише 40 працівників. Також у зв’язку з реформою в районному відділенні поліції зменшилася кількість керівного складу, зокрема, скорочено посади заступника начальника райвідділу поліції з громадської безпеки та заступника начальника сектору дільничних.

Але вони ще не є повноцінними поліцейськими, а лише знаходяться в тимчасовому штаті до проходження переатестації. Відповідно до закону всі працівники поліції, які знаходяться у тимчасовому штаті, мають бути переатестовані до кінця 2016 року.

Що ж до пільг, то за поліцією закріпили право на отримання одноразової грошової допомоги при виході на пенсію та інших виплат, які були передбачені свого часу для працівників міліції. Також, у зв’язку зі змінами до закону, унормовано порядок перерахунку пенсій особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України.

«Сільський вісник»

, .

Один комментарий

  • Товарищ пишет:

    “…у зв’язку зі змінами до закону, унормовано порядок перерахунку пенсій особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України…”

    Порядок пересчета есть, а самого пересчета не производилось.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень