29.07
2019

У вихідний близько 10-ої години на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони надійшов сигнал «тривога» з охоронюваного цеху у місті Олександрія. Негайно на об’єкт було направлено наряд реагування місцевого відділення поліції охорони в Кіровоградській області.


Прибувши на об’єкт, який знаходиться у промисловій зоні міста, наряд групи затримання виявив задимлення. Старший сержант поліції Володимир Лукашенко та сержант Евгеній Наумчук терміново викликали пожежно-рятувальний екіпаж та, не гаючи часу, обстежили приміщення. Виявивши осередок загорання, за допомогою первинних засобів пожежогасіння правоохоронці локалізували його та упевнились, що в приміщенні немає робітників цеху.


У цей час на місце прибули два пожежно-рятувальних екіпажі, які перевірили промислове приміщення на відсутність інших осередків виникнення пожежі. Також на місце було викликано слідчо-оперативну групу Олександрійського відділу поліції для подальшого з’ясування обставин події.


Слід зазначити, що приміщення має велику площу, та в ньому зберігались легкозаймисті матеріали. Завдяки професійним діям співробітників поліції охорони, вдалося запобігти масштабній пожежі. Вот хорошее казино, я здесь уже не первый раз выигрываю, платят всегда вовремя. https://playxf0rtyna.info Рекомендую, Плей фортуна.

Управління поліції охорони
в Кіровоградській області

Один комментарий

  • Допытлывый пишет:

    А сигнал на пульт охраны разве не диферинцирован? От датчиков пожара и простой сигнализации от взлома-проникновения?
    Судя по фото и обилию зелени(из других источников) умалчиваемый пожароопасный цех находится в массиве звенигородского сосняка!?
    Неужели обьектовым сторожом там пренебрегают? Кто открыл цех для осмотра и ликвидации загорания?

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень