20.02
2020

75-річна жителька Нової Праги через погане самопочуття опинилася у критичному стані. У своїй оселі жінка впала на підлогу, а вже підвестися самостійно так і не змогла. Відчинити двері сусідам, дістатися до телефону або будь-яким іншим чином покликати на допомогу, так само, не мала можливості.

Місцеві жителі, які опікувалися бабусею, що мешкала по сусідству, помітили як жінка два дні поспіль не виходить із дому.
Про ситуацію громадяни повідомили представників органів місцевого самоврядування, які, у свою чергу, викликали поліцейських офіцерів громади.
Старший лейтенант поліції Ярослав Руденко разом зі своїм колегою, лейтенантом поліції Сергієм Колісниковим прибули на місце. Зрозумівши, що бабусі потрібна допомога, Ярослав та Сергій миттєво прийняли рішення – відкрили двері та зайшли до будинку.
За викликом правоохоронців до будинку пенсіонерки негайно прибула карета швидкої медичної допомоги та доправила жінку до лікарні. Нині, після пройденого курсу лікування, бабуся вже повернулася додому та досі з вдячністю згадує поліцейських, які її врятували.   
Потерпіла зізнається, що відтепер завжди тримає телефон у кишені, адже раптом що, телефонуватиме своєму поліцейському офіцеру громади.   

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області 

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень