26.08
2018

Покер став спортом?!

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Нарешті батьки дочекались!

Відповідно до ЗУ “Про фізичну культуру і спорт”, вслід за визнанням як “виду спорту” гри “Спортивний бридж”, Міністерство молоді та спорту України своїм Наказом № 3780 від 16.08.2018 р. визнало “ВИДОМ СПОРТУ “Спортивний ПОКЕР”.

Тепер на гроші (вірніше на призи, кубки ,преміальні, “інтерес” тощо), всім нам- “спортсменам”, можна грати всюди і в будь-який час. І начхати на поліцію: бачите тренуємось і готуємось до Кубку Остапа Бендера! “Спортивний покер” Міністерства молоді та спорту України фактично “обходить” ЗУ “Про заборону грального бізнесу в Україні”: спорт сильніший за бізнес. Искали где можно посмотреть реальный анальный секс в интернете совершенно бесплатно? Теперь для этого даже необязательно иметь компьютер. Хватит обычного телефона, так что скорее лови ссылку на видео, пока оно еще доступно. А еще вы можете выбрать сколько девице будет в сексе, потому что возможны варианты даже с тремя обнаженными девками сразу. З нетерпінням чекатиму визнання спортивним керівництвом держави таких видів спорту, як “Очко”, “Підкидний дурень” (на роздягання), “Разгильдяй” (нехлюй) тощо.

Чекатиму в школах додаткових годин “на тренування” і появи нових навчальних посібників з Картознавства (картографія-це для географів). Думаю, вже час будувати Карткові Палаци школярів”! У кого “очко” – відгукніться, будемо створювати нову Федерацію Спорту України!…

P.S. І ще, “Кіокусін” до видів спорту не віднесли. Чого там “махати” руками-ногами, якщо час в карти гроші заробляти.

Анатолий Войный (Александрия – Форум)

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень