29.09
2015

Як повідомлялося раніше, відповідно до Указу Президента України щодо надання допомоги територіальних громад підрозділам Збройних Сил України, розпорядження голови Кіровоградської ОДА та листа начальника Донецького прикордонного загону, виконавчий комітет міської ради у серпні 2015 року вирішив встановити шефство над Донецьким прикордонним загоном.

З метою надання необхідної допомоги особовому складу військового формування міський голова С.Цапюк дав відповідні доручення керівникам управлінь і відділів міської ради та звернувся до підприємців і усіх олександрійців з проханням долучитися до цієї справи. Представники малого та середнього бізнесу, небайдужі олександрійці без вагань відгукнулися на прохання міського голови і першу партію зібраних необхідних речей, продуктів харчування, засобів особистої гігієни, побутового обладнання та іншого волонтери С.Кульга та В.Стадниченко 18 вересня доставили підшефному Донецькому прикордонному загону.

На засіданні виконавчого комітету С.Цапюк повідомив присутніх про те, що гуманітарний вантаж був успішно доставлений на передову. За нього військові висловлюють щиру вдячність громадськості Олександрії. Міському голові С.Цапюку волонтер С.Кульга вручив подяку, у якій командування та особовий склад Донецького прикордонного загону переказують слова вдячності за допомогу та суттєвий внесок у справу зміцнення обороноздатності, захисту незалежності і територіальної цілісності України. У свою чергу, Степан Кирилович зазначив, що місцева влада та жителі міста і надалі усіляко підтримуватимуть наших захисників та надаватимуть їм всебічну допомогу

I. Московченко

, , .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень