12.06
2018

Питна/не питна вода?

Рубрика: Новости. Автор: Lena

   Питна вода з колодязів Олександрійщини не відповідає нормам. Про це повідомив Кіровоградський обласний лабораторний центр. Виявилося, що за результатами вибіркових моніторингових досліджень питної води з громадських колодязів за перший квартал 2018 року “вода питна з індивідуальних колодязів Олександрійського, Устинівського та Компаніївського районів не відповідає гігієнічним нормативам за вмістом нітратів у 100% досліджених проб”, – йдеться у повідомленні Кіровоградського лабораторного центру.

  А директор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик зазначив, що воду, яку подають до Олек-сандрії, необхідно очищувати механічними фільтрами. Вода з водогону «Дніпро-Кіровоград», яку отримують споживачі Олександрії, Знам’янки, Кропивницького, Світловодська та прилеглих сіл, відповідає санітарно-епідеміологічним нормам. Однак проблему становлять застарілі трубопроводи в будинках.

Кіра Давидова

Один комментарий

 • Анонім пишет:

  Отут і протиріччя в якості води з водогону!
  – Вода яку готують-подають і яку отримують-споживають.
  Не треба Ілику, так безневинно відкараскуватись від транспортних водогонів, які приносять прибуток його підприємству.
  Хорошу, фільтровану, обеззаражену воду, що готують і ПОДАЮТЬ, пропустиши через мережі 40-ка, 60-ти річної давності, на виході, у власному розборному крані – ОТРИМУЄМО отруту!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень