29.11
2019

Пільг більше не буде?

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Виконавчий комітет відмовив Центу первинної медико-санітарної допомоги м.Олександрії та лікувальним закладам міста, а також міжрайонному управлінню водного господарства та міськрайонному центру зайнятості у проханні звільнити від сплати земельного податку.

Зараз міська рада не може собі дозволити таких широких жестів, зауважив мер С.Цапюк і доручив голові профільної депутатської комісії С.Ракуті визначитися і надати пропозиції щодо того, як бути далі. За словами міського голови, пільг просять навіть організації, які добре фінансуються – прокуратура, Центр зайнятості, банківські установи.

Олена Карпачова

Один комментарий

 • Дід Панас пишет:

  От що насправді означає перейменування закладів медицини. Міська лікарня стала – “Центром первинної медико-санітарної допомоги!”, то чого б її не розкошелити на податки? А їй самій, чого б не заробляти кошти на Конституційно безкоштовній медицинській допомозі у комунальних і державних закладах?
  – Как вы лодку назовёте, так она и поплывёт!..))
  З державних органів, чого не поіметь мзду? Их же содержат из тех же бюджетных средств внесенных налогоплательщиками! Только уровнем выше!
  Єто жє кругооборот Цента в природе… А может и реформы даже!)) Слава мудрости сверху донизу и снизу доверху!
  А дочка у Гройсмана, все равно богаче ветерана АТО, Алешеньки Порошенка! Как не крути, а дети за родителей – не виноваты!))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень