18.01
2020

ФК «Олександрія» провів свій перший контрольний матч у Туреччині на стадіоні готелю Goldsity з болгарським клубом «Ботев» із Пловдива.

Олександрійська команда святкувала впевнену перемогу. На 28-ій хвилині Устименко відкрив рахунок. Після перерви було забито більше голів. Шастал на 51-ій хвилині подвоїв рахунок. У середині тайму Задерака збільшив рахунок до розгромного. А на 81-ій хвилину Лучкевич в один дотик замкнув подачу з району кутової позначки, пробивши у дальній нижній кут воріт – 4:0.

Завтра, 19 січня, «Олександрія» зіграє наступний контрольний матч. Суперником буде «Славія» (Софія, Болгарія).

ФК «Олександрія» – «Ботев» – 4:0 (1:0) (Устименко, 28; Шастал, 51; Задерака, 66; Лучкевич, 81)
«Олександрія»: Білик, Мірошниченко (Дубра, 46), Шендрік (Запорожан, 46), Вантух (Лучкевич, 46), Мельник (Івахно, 46), Гордієнко (Куліш), Мишенко (Задерака, 46), Протасов (Бабогло, 46), Грицук (Стецьков, 46), Тейшейра (Довгий, 46), Устименко (Шастал, 46)