30.06
2019

Контрольний поєдинок КФК «Андерлехт» – ФК «Олександрія», що відбувся 28 червня, завершився з рахунком 1:2.

Гра проходила на базі Королівського футбольного клубу «Андерлехт» (Бельгія), що біля Брюсселя.

А 29 червня відбувся контрольний поєдинок з ФК «АЗ Алкмар», який завершився з переможним рахунком 0:3.

У жаркій в прямому сенсі боротьбі олександрійці розгромили володаря Суперкубка Нідерландів на його ж території. Відпочатку господарі показали краще володіння м’ячем, але наші футболісти виглядали помітно організованішими й згодом перехопили ініціативу, повідомляє сайт ФК “Олександрія”.

На 21 хвилині кіпер «Алкмара» Марко Бізо збиває Артема Сітала – рефері призначає пенальті, яке в притаманному йому стилі виконує Дмитро Гречишкін – 0:1.

Відігратися до перерви футболістам «АЗ» не вдалося – моменти для Ферді Дрейфа й Келвіна Стенгса не завершилися забитими м’ячами.

Після перерви тренер алкмарців Арне Слот повністю змінив склад, але «Олександрія» впевнено домінувала й вже за 10 хвилин Олексій Довгий подвоїв рахунок. А на фінальній стадії гри Кирило Ковалець встановлює підсумковий рахунок у матчі – 0:3.