5.12
2018

Коли співає серце, перемога гарантована. Це вкотре довів юний вокаліст із Олександ­­рії Захарій Пазинич, який обійшов більш як сорок учасників відкритого фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «Голос серця», що відбувся днями в Кропивницькому. Хто гранував талант юнака і про що мріє вокаліст, дізнавалася «Кіровоградська правда».

Захарій Пазинич навчається в одинадцятому класі олександрійської школи №2. Але за плечима вже має музичну освіту – закінчив музичну школу по класу фортепіано. Нині вже два роки навчається у класі сольного і хорового співу з викладачем Анжелою Кузьміновою. Захара добре знають як в Олександрії, бо без його виступів не обходиться жоден концерт, так і далеко за межами міста, бо не раз ставав переможцем різноманітних музичних конкурсів.

– Захарій навчається другий рік у класі вокалу, до цього закінчив музичну школу по класу фортепіано. Хлопець хороший, перспективний, з ним цікаво працювати, – розповідає про свого учня педагог Анжела Кузьмінова і додає, разом підбирають репертуар, який би відкривав усі грані таланту юного вокаліста. Такий творчий тандем учителя і учня дає успішні результати – Захарій не раз ставав лауреатом різноманітних музичних конкурсів.

В обласному фестивалі-конкурсі вокального мистец­­тва «Голос серця» олександрієць узяв участь уперше і одразу отримав перемогу.

– У цьому фестивалі взяли участь уперше. Трохи хвилювалися, адже конкуренти були сильними, підготовленими. Але це Захарія ще більше підбадьорювало і мобілізувало до гарного виступу. Він не схибив, заспівав блискуче. Стати кращим із чотирьох десятків підготовлених виконавців ще більш почесно і радісно, – хвалиться своїм учнем Анжела Кузьмінова.

Захар займається музикою з восьми років. Каже, звик до виступів і конкурсів, тож, їдучи на «Голос серця», був упевнений у власних силах.

Нині для Захарія Пазинича дуже відповідальна пора, бо попереду зовнішнє незалежне оцінювання і вступ до вишу. Де навчатиметься, хлопець ще вирішує, але точно знає, що своє майбутнє пов’яже з музикою. Звісно мріє і про нові перемоги.

– Хочу взяти участь ще в багатьох конкурсах, але найбільше – в «Голосі країни».

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень