7.02
2019

18 вересня 2018 року в господарському приміщенні мешканця мікрорайону «Перемога» з якихось причин поліціанти провели обшук, у результаті якого були знайдені 6 патронів та 5 гільз. Також в помешканні виявили  наркотичну речовину – канабіс загальною масою 18,8 гр.

Господар помешкання заявив, що патрони знайшов його син на дитячій площадці біля будинку культури, що знаходиться на центральній площі мікрорайону, а кущ коноплі, який потім висушив для власного вживання, знайшов на узбіччі автодороги Знам’янка – Олександрія.

Де правда у словах звинувачуваного невідомо, але Олександрійський міськрайонний суд визнав господаря патронів і канабіса винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.263, ч.1 ст.309 КК України, та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки.

На підставі ст.75 КК України звільнив засудженого, встановивши іспитовий строк 2 роки. Також на користь держави стягнуто 2288 грн. за процесуальні витрати за проведення експертиз. Играем в новые игровые автоматы здесь https://superomatic2.com/games/new . Казино Супероматик онлайн.

Г. Сергеев

Один комментарий

 • Шож це робиться.. пишет:

  До_Петровські козаки конопельку і вживали…
  Тепер шо, вже за козацький дух срока дають?)
  Тіко імперським табачком, вільну душу національну, за скажене бабло, можна тішити?
  Чи за гільзи, що ними вже п’ять років поля засівають?
  За очі козацькі, круками виклювані, та кості побілівші, якось відповідальність, геть не прокльовується…

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень