31.08
2020

Пам’ятка батькам і учням

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

1 вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів. Ця зустріч може бути проведена як в класі, так і в якійсь локації подвір’я нашої школи.

*В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи. Дозволяється вхід осіб, які супроводжують дитину з інвалідністю.

*При вході в школу, або в класі обробляти руки антисептиком

*Під час перерв всі учні і вчителі повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичний пакетик (zip-пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.

*За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров’я класного керівника, або вчителя-предметника у якого в них перший урок.

Ви, як батьки, зі свого боку ні в якому разі не відпускаєте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттєм чи кашлем. Тобто будь-які ознаки ОРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!

* Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу англійської мови та інформатики.

*Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен повинен бути  обов’язково зі своєю пляшечкою води.

*Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень