18.02
2020

Важко переоцінити значимість таких змагань, як Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO. Ще важче на них перемогти. Двадцять кікбоксерів Олександрійського патріотично-спортивного клубу «Захист», під керівництвом Тренерів Сергія Торожнюка, Олексія Кравченко та Артема Скрипника це розуміли дуже добре, тому поїздці до міста Броварів передувала ретельна підготовка.

І ось нарешті 13 лютого в броварському легкоатлетичному манежі КО ШВСМ, під керівництвом 209 тренерів, зібрались 1400  учасників змагань з 24 областей України, міста Києва та гості з республік Білорусь та Молдова, які представляли 137 спортивних клубів.

Забігаючи наперед, слід зазначити, що за підсумками турніру у медальному заліку, ПСК «Захист» посів у цьому списку почесне 23 місце!

Яскрава церемонія урочистого відкриття змагань, гімн України у виконанні відомого українського тенору Юрія Лук’яненко дали лише невеличку перерву у напруженні, що панувало три дні на двох рингах та чотирьох татамі, які обслуговували 49 найкращий суддів України.

Немає сенсу описувати поєдинки, це треба лише бачити особисто, тому лишається з гордістю констатувати підсумки: чотири золотих, шість срібних та п’ять бронзових медалей, а саме  – золоті нагороди в нашій команді до копілки збірної Кіровоградської області вибороли Андрій Губанов, Максим Дерев’янко, Володимир Лаврусенко та Сергій Садівський. Другими стали Кіріл Білий, Максим Кудря, Богдан Рудь, Володимир Суржик, Нікіта Тертишний та Михайло Храпач. Бронзу отримали Михайло Бондаренко, Захар Величко, Олег Желіховський, Едуард Кравець та Єгор Шакула.

Традиційно тренерський штаб нашого клубу піклується як про гідні умови проживання та підготовки спортсменів на змаганнях так і про дозвілля та відпочинок. Наші хлопці відвідали розважальний центр, де розташований один з найкращих критих картодромів України, бажаючі могли переглянути фільм у сучасному кінотеатрі або отримати купу позитивних емоцій в аквапарку.

Вітаємо олександрійських спортсменів з гідним виступом на чемпіонаті та висловлюємо щиру подяку батькам і всім небайдужим до розвитку спорту друзям клубу «Захист» за допомогу в організації поїздки на змагання!

Олександрійський патріотично-спортивний клуб “ЗАХИСТ” 

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень