4.10
2020

«Олімпік» -«Олександрія» 3:2

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Сьогодні на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ) у рамках 5 туру Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2020/21, «Олімпік» (Донецьк) приймав «Олександрію».

До матчу з «Олімпіком» команда Володимира Шарана підійшла з кадровими проблемами. В лазареті опинилися гравці основи Каспарс Дубра, Артем Гордієнко, Василь Грицук та Кирило Ковалець. І це одразу позначилося на якості гри олександрійців.

Господарі з перших хвилин заволоділи ініціативою і домінування відбувалося протягом всього першого тайму. Навіть швидкий гол забили саме гравці «Олімпіка». Відзначився Шахаб, який скористався невдалим зрізом від ноги Дмитра Гречишкіна в штрафному майданчику і без проблем реалізував момент.

Сказати, що після пропущеного голу олександрійці зупинилися – ні. Вони намагалися відігратися. Два хороших момента було у нашого форварда Артема Сітала. Спочатку після його удару здалеку м’яч пролетів значно вище воріт, а потім після удару головою круглий ледве не потрапив у верхній кут воріт.

Героєм і анти-героєм першої 45-ти хвилинки став Владислав Бабогло. У першому випадку він врятував ворота олександрійців, вдало вибивши м’яч з лінії після удару Тейшейри. В другому епізоді, після подачі донеччанами кутового, Влад зрізав м’яч у власні ворота. У третьому – під час чергової атаки господарів, круглий, на думку рефері, потрапив у руку нашого захисника, і це призвело до третього голу у ворота Юрія Паньківа. Пенальті реалізував Зотько.

Неприємності для наших хлопців продовжилися. Спочатку зазнав травми і залишив поле Валерій Лучкевич, а, потім, під завісу тайму «Олександрія» залишилася в меншості. Пряму «червону» отримав Євген Банада.

У другому таймі по -спортивному злі, олександрійці почали турбувати ворота господарів все частіше і гостріше. І це при тому, що грали вдесятьох. Хороший момент на початку другої 45-ти хвилинки втратив Максим Задекрака. Отримавши діагональний пас від Максима Третьякова, він зробивши забігання до штрафного майданчика, пробив низом. Воротар все бачив і зіграв надійно. У другому епізоді все той же Максим Задерака опинився віч-на-віч з Кічаком. Але переграти його не зміг. Кіпер відбив круглого. При цьому зроби це невдало. Поруч був Артем Сітало, якому залишалось лише забити круглого в пусті ворота. 3:1.

Олександрійці намагалися забити ще. Господарі віддавши ініціативу, захищалися. Не без проблем, але їм вдавалося стримувати натиск нашої команди.

Вже в доданий арбітром час Максим Задерака  (найактивніший у складі «Олександрії» у другому таймі) заробляє пенальті. Його збиває захисник у штрафному майданичку. Дмитро Гречишкін влучно пробиває у верхній кут, скоротивши відставання до мінімуму. 3:2. За мить фінальний свисток.