7.08
2018

Троє вчителів-географів з Кіровоградщини, і зокрема наш земляк –  48-річний Леонід Балацький з Войнівки, здійснили загальноукраїнський велопробіг Вовчанськ-Рені-2018. 


Торік Леонід їздив сам. Наразі його ідеї розділили колеги – 38-річний Віталій Дубовий з Компаніївського району та його ровесник  Віталій Галат з Кіровоградського.

13 днів на велосипедах і 1500 кілометрів з Харкова до Одеси та Рені. Позаду 29 великих міст, 18 річок, 1600 світлин і купа емоцій та вражень.

Таким чином географи зібрали практичний матеріал про сучасний стан природи в Україні. За два місяці обіцяють опрацювати усі дані. Вони ляжуть в основу наукових робіт та практичного матеріалу для школярів.

«Разом ми розробили маршрут, – говорить Леонід. – Вибрали найцікавіші міста і території. Потім «Інтаймом» відправили велосипеди до Харкова. Самі ж дісталися туди автобусом. Стартували з Вовчанська. Проїхали – Харків – Полтаву – Кременчук – Олександрію – Кропивницький – Первомайськ – Одесу – Ізмаїл – Рені».

За день в середньому чоловіки долали 120-140 км. «Було і важко, і цікаво водночас, – продовжує олександрієць. – Складнощів додавала лише погода.

Перші 2-3 дні ми добряче обгоріли на сонці. Потім кілька разів нас несподівано накривала літня злива і найбільше затримувала у дорозі.

На ночівлю розбивали намети. Зупинялися там, де найзручніше. Отримали масу позитивних емоцій  і купу корисної інформації. За час пробігу кожен схуд в середньому на 7 кг».

 Lutsenkonataliia.blogspot.com

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень