2.10
2020

26 вересня в Одесі стартував 47-й щорічний пробіг-перехід «100 км за 24 години по Поясу Слави», присвячений Дню визволення Одеси від фашистських загарбників. Участь в Одеській «пішій» сотці взяв і олександрієць Олександр Жосан.

Найстаріший в СНД ультрамарафон проходив на дистанції 15 км, 100 км, «залізна людина» (100 вело + 100 км піший забіг), скандинавська ходьба 15 км.

Як розповів інформаційному порталу AlexCity Олександр Жосан, на старті до участі в марафоні зареєструвалось дуже багато учасників: окрім українців участь в забігу брали білоруси, поляки, чехи та марафонці з інших країни.

Минулого року команда, у складі якої участь в марафоні брав Олександр Жосан, поступилась марафонцям з Черкас. Цьогоріч черкаські спортсмени також обійшли – на 55 кілометрі вони на пів години випереджали команду олександрійця, втім вже на 80 кілометрі суперники зрівнялись і Олександр Жосан з командою вирвалися вперед. Пришвидшившись після 90-го кілометру дистанції, вони не тільки обійшли черкащан на цілу годину, а й досягли фінішу першими й стали лідерами командного забігу з результатом 12 годин 29 хвилин (також друге місце в заліку ветеранів). Імена учасників команди-переможниці впишуть до почесної золотої книги 100 кілометрового забігу.

«Я задоволений. Дуже хотілось взяти перше місце. 12 годин і 29 хвилин – це гарний результат, адже команда виграє лише в тому разі, коли всі її учасники добігають до фінішу. Якщо хтось один випадає – команда сходить з дистанції, — ділиться Олександр Жосан. – Коли біжиш, забуваєш про все інше, хочеш добігти до фінішу. Мене дуже підтримували мої друзі, мої сини. Рома був на телефонному зв’язку і підбадьорював, Костя взяв таксі й особисто приїхав на 80-й кілометр дистанції. Коли в тебе вірять, це дійсно надихає та надає сил. Багато було витрачено часу, багато тренувань. І все це було недаремно. Я пишаюсь цією перемогою. Перше місце в абсолюті на 100 кілометрів – це чудово!»

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень