2.12
2020

Сьогодні на НСК «Ніка» відбувся матч 1/8 фіналу Кубку України «Олександрія» — «Минай».

Матч почався атаками олександрійців і вже на 5 хвилині Роман Вантух, який сьогодні виконував роль лівого вінгера, з подачі Артема Сітала, який, до речі, проводив свій 100-й офіційний матч у складі нашої команди, відкрив рахунок.

Наші гравці продовжували тиск на ворота «Минаю», але не зуміли створити загроз Антону Каніболоцькому. Натомість гості протягом кількох хвилин двічі мали можливість зрівняти рахунок. В обох випадках на вістрі їх атак був Денис Кожанов, але блискуче зіграв наш капітан, особливо у другому епізоді.

Не скористався своїм шансом і Олексій Довгий: опинившись у вигідній позиції, він, на жаль, не влучив у ворота.

На 36-й хвилині міг відзначитися і ювіляр. Після передачі Олексія Довгого Артем Сітало пробив поруч з дальнім кутом воріт.

Кінцівка першого тайму пройшла в обопільних атаках, але рахунок на табло не змінився.

За тим же самим сценарієм розпочався і другий тайм. На 61 хвилині гості порушили правила в своєму штрафному майданчику і Валерій Бондаренко не залишив шансів кіперу «Минаю». 2:0.

73 хвилина. Хороша нагода у Максима Задераки. Отримавши пас від партнера по команді він пройшовши флангом до штрафного майданчику суперника спробував завдати потужного удару. Пробив. На заваді став захисник. На останніх хвилинах у Максима була ще один хороший момент для взяття воріт: м’яч після його удару пролетів повз ворота.

За мить шанс скоротити рахунок в матчі випав досвідченому Артуру Карнозі. Але його удар зі стандарту прийшовся в стінку гравців «Олександрії».

Несподіванкою для суперника став третій гол вже в компенсований арбітром час. На 90+3 хвилині після подачі кутового все того ж Максима Задераки, минайці «прогавили» Олексія Довгого, який буквально впритул вкотив круглого у ворота.3:0. Впевнена перемога господарів поля. Вітаємо наших хлопців. Крокуємо далі і чекаємо на матч в ¼ Кубку України.