21.02
2021

В рамках 15-го туру УПЛ Минай зганьбився на КСК Ніка, зазнавши нищівної поразки від Олександрії.

Минай у 15-му турі УПЛ завітав у гості до Олександрії, намагаючись перервати 4-матчеву безвиграшну серію й покинути останню позицію у турнірній таблиці. Попри таку важливість поєдинку, Василь Кобін вирішив залишити у запасі свою головну зірку – Мілевського. Підопічні Володимира Шарана також мали серйозні завдання – перемога вивела б їх на п’яту сходинку, в зону Ліги Європи.

Словом, зустріч мала велике значення. Можливо, саме через це у першому таймі команди провели всього чотири удари по воротах. Дебютний постріл належав Мірошніченку, якому на 9-й хвилині дали пробити з дистанції (дуже неточно). Минай відповів за чотири хвилини подачею зі штрафного та замиканням головою у виконанні Матіча – м’яч пройшов над поперечиною. Це був останній удар гостей до перерви, а от господарі через двадцять хвилин розродились ще одним – це Ковалець пробив з дистанції. Каніболоцький спокійно зреагував.

Здавалося, що голів у першому таймі побачити так і не вдасться, однак на 40-й хвилині олександрійці несподівано забили. Пощастило Лучкевичу – Валерій після розіграшу кутового замкнув простріл Ковальця, у дотик пробивши під дальню стійку. 1:0! Саме з цим рахунком команди й пішли відпочивати.

Другий тайм розпочався для Миная катастрофічно – Олександрія забила двічі за шість хвилин. Ще більшою катастрофою виглядала гра “лисів” під час пропущених голів. Так, на 52-й хвилині Ковальцю спокійно дали пробити з-за меж штрафного – м’яч влучив у Шастала й від нього влетів у ноги Бондаренку, якому залишилось влучити у ворота метрів з шести. 2:0!

На 58-й же Каніболоцький перехопив простріл з флангу, однак після вкидання м’яча рукою Вантух обікрав Ткачука – це сталося прямо перед карним майданчиком! Далі Роман ефектно перекинув воротаря. 3:0. Після цього епізоду питання щодо переможця було знято з порядку денного.
Таким чином, Олександрія набрала 22 очки, піднявшись на п’яту позицію у турнірній таблиці.