15.10
2018

Днями побувала на виступі Олександрійського духового муніципального оркестру «Ліра» у ПК «Світлопільський». Слухала класику, джаз і деякі оркестрові речі. Була дуже вражена почутим.

Потім з’ясувала, що у 60-ті роки минулого сторіччя в нашому місті існувало більше десяти духових окрестрів. Вони користувалися популярністю серед місцевих. Діяли при школах та різних підприємтсвах.

У ті часи в місті часто організовувалися оркестрові концерти. Але зараз цього не роблять, хоча у нас працює п’ять духових оркестрів. Це муніципальний оркестр «Ліра», оркестр Нацгвардії ВЧ №2269, два дитячі (при Олександрійській та Димитрівській музичних школах) і оркестр педколеджу. Всі достатньо професійні.

У Кропивницькому  щороку проводять дні духової музики. Чому б і нам ідею не запозичити та не організувати у себе фестиваль? Це стане родзинкою міста і привабить сюди музикантів із сусідніх регіонів. Олександрія стане спільним майданчиком для популяризації духової музики у центрі країни. Давайте разом впровадити у життя цікаві ідеї!

Один комментарий

  • Стецько пишет:

    Духові оркестри, скільки б їх не було, не в стані врятувати суспільство цілеспрямоване у катастрофічну бездуховність.
    Така се ля камасутра))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень