5.03
2019

Кропивницький апеляційний суд погодився з позицією прокуратури та залишив чинним вирок першої судової інстанції, яким до реальної міри покарання засуджено олександрійця, який закликав до насильницької зміни влади в країні.

Як ми повідомляли раніше, у жовтні минулого року Олександрійським міськрайонним судом року оголошено вирок у кримінальному провадженні за обвинуваченням 57-річного мешканця Олександрії за ч. 3 ст. 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України. Обвинувачений через мережу Інтернет «ВКонтакте», будучи адміністратором спільноти «Єлисаветград-Кіровоград-Новоросія» вчиняв розповсюдження матеріалів із закликами до насильницької зміни та захоплення влади в країні. Чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин та був засуджений до умовного терміну покарання. 
Суд, дослідивши зібрані у ході слідства докази, погодився з доводами обвинувачення та постановив обвинувальний вирок – чотири з половиною роки позбавлення волі. 
Прокуратура вважає вирок суду законним і справедливим. 
Засуджений не погодився з вироком першої судової інстанції та подав апеляційну скаргу. Завдяки принциповій та послідовній позиції прокурора, Кропивиницький апеляційний суд не пом’якшив покарання – залишив апеляційну скаргу без задоволення, а вирок суду першої інстанції без змін. 

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Один комментарий

  • Дід Панас пишет:

    В’ячеславу Чорноволу, у цьому плані крупного повезло.
    Розумів політик, ще на початку свого Руху, необхідність у цій країні “єдності різного”, через федералізацію…яка є результатом сепаратизму. Пам’ятаєте пацана тогочасного, Югу(тепер Генпгокугог, картавити не перестав і вищої юросвіти так і не здобув), це він вперше “влучно і гордо” ввів у обиход – сепарасти – федерасти. Мале, дурне було, а ти ба, яке талановите оказалось..)) Правда у нас завсігда так, главне Кума правильного вибрати!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень