19.11
2020

З метою запобігання поширення коронавірусу в Олександрії міський голова Степан Цапюк дав доручення управлінню охорони здоров’я та головним лікарям організувати проведення тестів ІФА для всіх медпрацівників.

Обстеження буде проходити на базі лабораторії Центральної міської лікарні, для якої було закуплено обладнання, що дозволяє виявляти COVID-19.

Також за дорученням Степана Цапюка управлінню освіти необхідно підготувати клопотання на ім’я головного лікаря В. Приходька з метою обстеження на коронавірус всього педагогічного колективу міста. Головному лікарю необхідно розробити графіки проведення відповідних оглядів.

Планується, що після обстеження медперсоналу та освітян тестування зроблять працівникам соціальної сфери. Тести для всіх бюджетників будуть безкоштовними, тобто проведені за рахунок головного кошторису міста.

Окрім того, за результатами наради з головою ОДА Андрієм Назаренком міський голова направив листи до власників аптек з проханням забезпечити постійну наявність у продажу препаратів для лікування хворих на пневмонію та ковідну пневмонію, щоб уникнути ажіотажу серед населення.

Сучасна Олександрія

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень