1.03
2016

Інспектори Олександрійського відділу поліції викрили у вчиненні правопорушення місцеву жительку.

«Під час відпрацювання прилеглих до міста Олександрія сіл, у помешканні місцевої жительки працівники поліції виявили та вилучили апарат для виготовлення самогону та рідину з різким запахом алкоголю. Правопорушниця пояснила, що приладдя вона тримала, щоб виготовляти алкогольний напій для власного вживання», – розповів начальник Олександрійського відділу поліції Олександр Кодак.

Зберігала речовину жінка в емальованій каструлі та скляних банках.

Відносно неї складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 176 КУпАП «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення». Правопорушниці загрожує штраф від трьох до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Олександрійський відділ поліції

, .

Один комментарий

  • ОРК пишет:

    С 1 марта повышается цена на алкогольные напитки, в связи с повышением акциза на алкоголь. Об этом сообщил гендиректор «ЛВН Лимитед» Юрий Сорочинский. Об этом сообщает 24tv.ua со ссылкой на «Деловая столица».

    С этого времени, одна бутылка водки 0,5 л будет стоить около 70 гривен. Эта цена покрывает расходы и дает минимальную прибыль, если говорить о розничной торговле. Новая ставка акциза на алкоголь с первого марта составляет 21 гривну на бутылку 0,5л.
    Теперь борьба будет бесполезной. Кто будет водку покупать в магазине.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень