31.10
2018

Найближчим часом ОКВП “Дніпро-Кіровоград” має намір підвищити тарифи на водопостачання та водововідведення майже до 35 гривень.

Piccy.info - Free Image Hosting

У зв’язку з численними зверненнями олександрійців щодо непрозорості збільшення ціни на воду, з метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів та недопущення їх підвищення міська рада на сесії вчора, 30 жовтня, підтримала проект рішення депутата А.Горошка.
У тексті рішення йдеться  мова йде про те, що депутати хочуть ознайомитися зі складовими тарифу: «У зв’язку із систематичним порушенням процедури підвищення тарифів комунальними підприємствами обласного підпорядкування звернутися до голови Кіровоградської обласної ради Чорноіваненка О.А. з метою надання ним інформації на сесії Олександрійської міської ради, яка відбудеться 09 листопада 2018 р. о 9.00 год., щодо правомірності підвищення тарифу на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград», та причин його підвищення.
Запропонувати депутатам Кіровоградської обласної ради:
– звернутися до НКРЕКП про невстановлення нового тарифу на послуги централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград», у зв’язку з порушенням процедури його прийняття».

Крім того, міський голова С.Цапюк зазначив, що коли місцевий водоканал передавали в підпорядкування області, мова йшла про те, що завдяки ефективній роботі проводитиметься модернізація і тарифи підвищуватися не будуть. Проте, ситуація складається іншим чином. Останній раз тариф на воду та стоки підвищували 14 липня 2018 року з 20 до майже 26 гривень, тепер пропонують – майже до 35 гривень. До того ж, за словами міського голови, втрати води в системі становлять 60 %.

Кіра Давидова

коментарі 2

 • Громадянин пишет:

  НКРЕКП перевіряє правильність розрахунків тарифу виконаних та наданих комунальним підприємством, що підпадає під її контрольно-регулятивні повноваження. Погоджує(встановлює) розрахунки, якщо вони економічно обгрунтовані.
  Повноважні дії НКРЕКП самі по собі є частиною(ланкою) процедури визначення і прийняття тарифу. Завершальна ланка – це ЗАТВЕРДЖЕННЯ власником(!) розміру тарифу для свого КП (в даному випадку сесією облради!). Доведення встановлених розрахунків, структури тарифу, регуляторного акту… до споживачів, громадське обговорення, строки для надання зауважень і пропозицій…самі слухання – все це елементи з яких складається обов’язкова процедура! – Національна Комісія(!) до цього непричетна, у неї своя іпостась!
  Так хто, до кого і з якого недолугого дива, чи переляку звернувся???))

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Громадянин пишет:

   Хотим все знать! И нашу страсть – “не задушишь не убьешь!”
   До речі, структура тарифу (це те саме що складові тарифу), на сайті ОКВП висить вже зо два місяці. А шановні бідкаються що їм щось там не надали. -Для цього екстренну позачергову сесію скликають, гарно, переконливо, запально виступають з трибуни, дискутують, голосуть, приймаючи грізне рішення…і , опісля редагування (грамотною Ф.Л.Володимирівною), за підписом Самого і печаткою, -курьерською поштою “аллюр три хреста” – прямиком до губернії… А ларчик, то просто открывался))

   Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень