11.02
2020

Тарифи на тепло для населення дуже різні навіть у містах на Кіровоградщині.

Надаємо для порівняння таблицю цінової політики теплопостачальних підприємств в Олександрії і Кропивницькому.

Сучасна Олександрія

Зеркало 1хбет можно отыскать специализированных сайтах или просто через поисковую строку. Этот сайт позволит делать ставки и выводить деньги абсолютно безопасно и с тем же комфортом, что и основной ресурс. Провайдеры могут блокировать сайт букмекерской конторы по разным причинам: зеркало создаётся для того, чтобы клиенты сохранили доступ к своим аккаунтам. Обратите внимание на то, что провайдер может заблокировать и само зеркало – тогда придется брать новую актуальную ссылку. При этом важно не наткнуться на мошенников, которые выдают себя за asukarsten.com 1хбет, используя похожее доменное имя и дизайн.

Один комментарий

 • Позвольте щыро усомниться.. пишет:

  Це не порівняльні таблиці, а взірець брехливого пропагандиського соцреалізму найзапекліших сталінських часів.
  По перше, урядом( ще Вови Гройсмана) задекларована ГРАНИЧНА ЦІНА (ТАРИФ) на опалення від централізованих котелень рівнем 1400грн за 1 ГКал.
  Друге – урядом Алешеньки Гончарука, прорахували і визначили, в зв’язку з напрочуд теплою зимою рахунки за опалення зменшити на 30%!
  Трете – ціна на ГАЗ на єврохабі впала до рівня нижче 100$ за 1000куб (95,7$)./Завжди козиряли прив’язкою до євроціни./
  Хто, і що саме, і наскільки виконав з того, що велено виконавчою гілкою влади і є об’єктивною неспростовною необхідністю!!! Шо ото там намарано внизу таблиць жирним шрифтом? Які 18%?, а у наших шахраїв за січень ще і всього 14,7%? Де розрахунки цього дебільного дива. Кожен споживач по закону (!) має право знати ЗА ЩО? він сплачує кошти. По яких складових структури тарифів ви зменшили показник оплати?, звідки оці волюнтаристскі, ущербні, зі стелі взяті показники проценту зменшення платежів?
  Таблиці порівняльні вони влепілі, -красавцЫ в порівнянні з Кіровоградом!))
  От як бути бдительными из такими вот машенікамі. Оні неистребимы, как и подтасованная ложь, пропаганда и матть их палітіка!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень