17.02
2015

Останнiм часом в Олександрії не тільки збільшено кількість патрульних нарядів, а й залучено до них значно більше членів громадських формувань. Допомогу у забезпеченні правопорядку працівникам міліції надають представники громадських формувань з охорони громадського порядку «Ягуар-2006», «Славутич» та «Олександрійська міська варта правопорядку».


Вирушаючи на чергування, разом з міліціонерами активісти проходять інструктаж, отримують спеціальні орієнтування та перелік осіб, які перебувають на профілактичних обліках.

 – Така співпраця дає змогу посилити профілактику вуличної злочинності і тим самим уберегти олександрійців від злочинних посягань,  – зазначив начальник Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській області Сергій Дьяченко. – Разом ми забезпечуємо громадський порядок, аби не допустити погіршення ситуації в регіоні.

Правоохоронці нагадують – про підозрілих осіб, залишені без нагляду предмети чи речі, повідомляйте до найближчого відділення міліції за номером «102» або за «телефоном довіри» УМВС: (0522) 24-15-60 (цілодобово).

Інспектор по РН та ГФ Олександрійського МВ
О.Михно

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень